Кредит

КУПІВЛЯ В КРЕДИТ

Компанія «Тепломонтаж» прагне зробити умови придбання опалювального обладнання, комплектуючих та інших товарів найвигіднішими. Окрім гнучкої цінової політики, ми надаємо нашим клієнтам можливість самостійно вибирати формат оплати: готівковий або безготівковий, а також робити покупки на виплат або кредит.

Тепер не варто переживати, що Вам може не вистачити коштів на придбання техніки, що сподобалася, тому що вже не треба оплачувати всю вартість відразу. Ви можете забрати собі обраний товар та самостійно визначити, яку суму щомісячного платежу зручно оплачувати, кількість платежів та термін дії кредиту!

Компанія «Тепломонтаж» надає можливість оформлення кредиту на весь асортимент обладнання.

Для укладання кредитного договору Вам знадобляться оригінали лише двох документів: паспорта та ідентифікаційного номера платника податків (ІПН). Іноді співробітники банку можуть вимагати надання довідки про доходи*.

*Дані умови дійсні лише для громадян України.

У плані кредитування клієнтів наша компанія співпрацює з провідними банками України: «ПриватБанк», «ОТР Банк», «Альфа-Банк», «УкрсибБанк».

Для власників кредитних карток « ПриватБанк » відкрито можливість підключення спеціальних програм: « оплата частинами » або « миттєва розстрочка ».

Вибравши послугу «Оплата частинами» , Ви самостійно визначаєте кількість платежів. Перший платіж знімається вже під час підключення послуги. Відсутня комісія за обслуговування, якщо кредит погашається з власних коштів. Якщо Ви оплачуєте кредитними коштами, то додатково стягується 4% від суми оплати. 

Програма " Миттєва розстрочка " передбачає, що сума товару ділиться на 10 рівних частин, перша проплата здійснюється через місяць, а розмір щомісячної комісії становить 2.9% від загальної суми кредиту. До того ж, як і першому сервісі, додатково списуються 4% від суми щомісячного платежу, якщо погашення здійснюється з кредитних коштів.

  • Для клієнтів « ОТР Банк », « Альфа-Банк » та « УкрсибБанк » дійсні такі умови:
  • первісний внесок становить – 0 - 10% вартості купівлі;
  • термін кредитування варіюється від 3 до 36 місяців;
  • є можливість отримати кредит у розмірі 300 - 50000 грн.;
  • комісія: одноразова – 0-3%, щомісячна – 0-3.5%;
  • річна відсоткова ставка користування кредитом – 0.01%;
  • пільговий період – від 4 до 8 місяців;
  • Існує можливість погашення кредиту достроково, без додаткових витрат.

Більш конкретну інформацію про кредитування Ви можете дізнатись, передзвонивши менеджерам вищезгаданих банків.