Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ

Багато хто цікавиться у чому наш секрет. Чому клієнти обирають компанію "Тепломонтаж", чому на 100% довіряють порадам наших фахівців і чому звертаються до нас знову і знову? Секрет у тому, що немає жодного секрету! Ми просто продаємо якісний товар та забезпечуємо сервіс на високому рівні.

Компанія "Тепломонтаж" вже понад п'ять років є лідером на ринку України. У нас можна придбати не тільки опалювальне обладнання та комплектуючі до нього, а й кліматичну техніку, кондиціонування, водопостачання та інше. 

Ми представляємо широкий асортимент товарів найкращих українських та зарубіжних виробників:

  • опалювальна техніка (котлі та комплектуючі до них) дозволяє володіти автономним опаленням як на малих площах (у квартирі, житловому будинку), так і на масштабних об'єктах (адміністративно-господарських, промислових, виробничих);
  • обладнання водопостачання (водонагрівачі, бойлери, насосне обладнання);
  • кліматична техніка (теплові завіси, електроконвектори, радіатори, нагрівальні панелі) та інше.

Основні принципи роботи компанії «Тепломонтаж»:

Наші принципи співробітництва базуються на таких аспектах: індивідуальний підхід, гарантія якості та гнучка цінова політика.

Індивідуальний підхід 

Звернувшись до нас, ви отримуєте консультацію кваліфікованих співробітників, які охоче допоможуть Вам обрати техніку відповідно до ваших побажань, а також з урахуванням усіх індивідуальних характеристик вашого приміщення.

Замовивши у нас послугу «під ключ», ви звільняєте собі від усіх турбот щодо вибору техніки та необхідних комплектуючих з доставки, монтажу та сервісного обслуговування. Бажання клієнта для нас завжди має пріоритет.

Гарантія якості

Вибираючи необхідне обладнання, кожен клієнт прагне придбати якісний товар, який прослужить не один рік. Компанія «Тепломонтаж» пропонує продукцію лише перевірених брендів, виготовлену з високоякісних матеріалів із застосуванням передових технологій. Усі обладнання та його комплектуючі, які ми поставляємо, мають сертифікати якості та відповідають усім нормам техніки безпеки, які діють в Україні.

Гнучка цінова політика

Ми завжди йдемо на зустріч побажанням клієнтів, щодня у нас діють акційні скидки, є можливість придбання товару в кредит чи сплатити частинами. Ми готові запропонувати вигідні умови співробітництва як оптовим, так і роздрібним покупцям.

Компанія «Тепломонтаж» завжди відкрита для спілкування із клієнтами. Якщо у Вас є питання, побажання чи пропозиції, телефонуйте або пишіть нам на e-mail - ми будемо раді взяти їх до уваги.