АЛЬТЕП CLASSIC PLUS 16 квт Код ko-3363

 • 41.100Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 120 кв. м
Країна Україна
Виробник Альтеп
Вид палива Тверде
номінальна потужність 12 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 86%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 5 років
 • Опис

  Котли опалення на твердому паливі Classic Plus - призначення

  Котли опалення на твердому паливі Classic, Classic Plus Призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, у яких обладнано систему центрального опалення. Для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням як паливо дров, деревних відходів, кам'яного вугілля, тирси та торф'яних брикетів, кускового торфу.

  Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні антрациту.

  Тривалість згоряння разового завантаження палива безпосередньо залежить від виду та якості палива та теплових втрат опалювального об'єкта.

  Експлуатація котла можлива лише в режимі ручної подачі твердого палива.

  ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

  Корпус та теплообмінник виготовляються з якісної сталі, товщиною 5 мм. Вона стійка до впливу високих температур та розрахована на тривалу експлуатацію.

  Для захисту від нераціональних тепло-втрат під декоративним кожухом розташовується шар ізоляційного матеріалу завтовшки 50 мм.

  Всі двері котлів термоізольовані, що перешкоджає тепло-втратам і випадковим опікам.

  У верхній частині топки знаходиться триходовий теплообмінник. Він має вигляд горизонтальних полиць, у яких постійно циркулює вода. Горизонтальні теплообмінники швидко нагріваються, забезпечуючи максимально ефективну тепловіддачу.

  Колосникові грати виконані з товстостінних безшовних труб, по яких постійно циркулює вода з водяної оболонки котла, що збільшує їх експлуатаційний період і є додатковою площею теплознімання в котлі.

  Котли на твердому паливі Classic Plus у базовій версії пропонуються з автоматичним блоком керування та нагнітаючою турбіною. Для збільшення комфорту використання даного котла передбачена можливість встановлення механічного регулятора температури.

  Котел на твердому паливі Classic не комплектується блоком автоматики та турбіною, що нагнітає. Ця модель може працювати тільки з механічним регулятором тяги.

  Згоряння палива в топці

  Згоряння палива в топці відбувається за участю повітря, таким чином:

  • в котлі Classic Plus — каналом подачі повітря під колосникові грати припливним вентилятором. Кількість повітря, необхідного для процесу згоряння, автоматично регулюється контролером;
  • в котлі Classic — вікно клапана подачі повітря, яке закривається кришкою, під колосникові грати. Кількість повітря, необхідного для процесу згоряння, регулюється механічним регулятором тяги, який шляхом натягу чи ослаблення ланцюга керує положенням кришки клапана.

  Твердопаливні котли Classic від 12 кВт — не комплектуються механічним регулятором тяги.

  Котли на твердому паливі Classic Plus/Classic комплектуються запобіжним клапаном, який при монтажі встановлюється на верхній панелі. При підвищеному тиску клапан автоматично відкривається і тиск у котелі нормалізується.

  Димохід на котелі має круглу форму. У димохід вбудований шибер, що дозволяє регулювати тягу та економно витрачати паливо.

  Котли опалення на твердому паливі серії Classic, Classic Plus  відрізняються від промислових нижчими показниками теплової потужності, що виробляється. Показників потужності на рівні 12, 16, 20, 24 та 30 кВт цілком достатньо, щоб підібрати потрібний котел для опалення приватного будинку площею до 300 м.кв.

  Характеристики твердопаливного котла Альтеп

  Параметр Од. вим. Альтеп  Classic/Classic PLUS
  Номінальна потужність котла кВт 12 16 20 24 30
  Площа теплообмінника м2 1,4 1,8 2,0 2,4 2,9
  Розміри топки
  глибина мм 410 410 460 460 510
  обсяг дм3 47 68 77 96 115
  Водяна ємність котла л 63 71 79 90 108
  Вага котла без води кг 255 315 335 370 400
  Температура газових газів °C 100-180 100-180 100-180 100-180 100-180
  Рекомендована хв. клапан (Ду) мм 15 15 15 15 15
  Тиск спрацьовування запобіг. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівоз 
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  120 кв. м
  Країна
  Україна
  Виробник
  Альтеп
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  12 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  86%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  5 років
 • Відгуки покупців
  После старого допотопного КЧМ-этот котел просто супер! Качественный, сделан из добротной стали, топит очень хорошо, дополнительный плюс - возможность закидывать разные виды топлива, очень широкая дверь для загрузки дров, снаружи котел почти не греется. Отработал уже второй сезон - все отлично!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг