Автоматика для твердопаливних котлів Зубр з вентилятором Код 41189847

 • 4.500Грн
 • Опис

  Автоматика забезпечує нагнітання турбіною повітря в камеру згоряння в залежності від температури теплоносія в котлі. У свою чергу вентилятор управляється спеціальним контролером, що зводить до мінімуму долю людини в роботі котла. Такий вид автоматизації відмінно підійде для тих, хто в якості палива використовує вугілля або тверді породи деревини. Електродвигун поміщень у пластиковий кожух, що запобігає ураженню людини електричним струмом. Алюмінієва турбіна вентилятора закріплена на валу двигуна і захищена з боку входу повітря, що запобігає від торкання рукою і попадання дрібних механічних частин на лопатки турбіни. Вентилятор має фланець з пазами та відверстиями для кріплення до різних типів твердопаливних котлів та обладнань гравітаційною заслінкою, яка закривається при виключенні вентилятора та запобігає попаданню повітря в камеру згоряння котла.

  Характеристики турбіні Зубр:

  • Номінальна напруга: 230 В
  • Номінальна частота: 50 Гц
  • Потужність: 80 Вт
  • Макс.продуктивність 240 м3/год
  • Обороти: 2200 об/хв.
  • Рівень звукової потужності: 63 дБ (А) Вес: 2 кг

  Інструкція з експлуатації:

  Після увімкнення контролера зачекайте кілька секунд, поки контролер
  < br />виконає внутрішній тест і на дисплеї з'явиться відповідна температура, яку показує датчик температури у вигляді ХХО. Загориться лампочка СТОП.

  Розпалювання котла за допомогою автоматики:

  1. Натиснувши кнопку СТАРТ, загориться лампочка РОЗЧИНУ та контролер увімкі продування в ручному режимі. Після досягнення температури на котлі 35°С, вентилятор розпочне роботу в автоматичному режимі.
  2. Коли температура на котлі досягне заданої, контролер вимкне

  вентилятор і загориться лампочка КОНТРОЛЬ. Коли температура на котлі впаде до заданої, контролер повторно запустить вентилятор і знову засвітиться лампочка РОЗЧИНА.>

  Якщо температура на котлі автоматично впаде нижче температури

  вимкнення контролера (параметр tU), через 5 хвилин контролер відразу зупинити роботу вентилятора , загориться кнопка СТОП і пролунає звукова сигналізація.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг