• Опис

   

   

   Відео огляд: "Котел тривалого горіння Stropuva"

   

  У котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється та горить у поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котелах. Найбільш економічні умови для згоряння дров або вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогоряння палива опускається все нижче, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються до димаря. Таким чином, котел Стропува оптимально та максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.

  У процесі роботи твердопаливний котел Стропува підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива за допомогою біметалевого регулятора тяги. Надлишкове тепло не виробляється, відповідно, не потрібна ємність, що акумулює, димар потрібен лише висотою від 4,5м, що скорочує початкові витрати.

  Всі оригінальні котли STROPUVA мають порошкове покриття корпусу жовтого кольору.

  Нижче представлений графік залежності тривалості роботи котла Стропува на дровах від температури горіння порівняно із звичайними дров'яними котлами інших виробників.

  З графіка видно , Що температура горіння котла Stropuva після розпалу близька до оптимальної, в той час, як звичайні котли на дровах після розпалу та подолання оптимальної температури горіння починають виробляти надлишкове тепло. Це скорочує час горіння на одній закладці палива і призводить до необхідності скидання надлишкового тепла в ємність, що акумулює.

   Доставка

   

   Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  ― Самовивоз 
  ― Доставка кур'єром 
  ― /p>

  ― МістЕКСПРЕС
  ― НОВА ПОШТА 
  >

 • Відгуки покупців
  действительно качество на достойном уровне, высокий кпд горения.
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг