Котел тривалого горіння Stropuva 40 IDEAL Код 3310402

 • 49.415Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 400 кв. м
Країна Литва
Виробник Stropuva
Вид палива Тверде
номінальна потужність 40 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 91%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 5 років
 • Опис

   

   

  Котел на твердому паливо горіння верхнього. Котли на твердому паливі STROPUVA забезпечують тривалість горіння на одній закладці - до 30 годин, брикетів - до 2 діб, вугілля - до 5 діб. Ми вказуємо тривалість горіння «до», хоча є чимало об'єктів, де вона ще вища. У будь-якому випадку Вам не потрібно часто заходити в котельню. Ми говоримо з упевненістю, т.к. маємо за плечима вже другий десяток років експлуатації наших котлів у різних кліматичних умовах у 20 країнах світу.

   

   Відео огляд: "Котел тривалого горіння Stropuva"

   

  Особливість конструкції котла тривалого горіння Stropuva

  Конструктивно котел тривалого горіння Стропува складається з двох сталевих циліндрів ― один усередині іншого, між якими знаходиться вода, що нагрівається. У внутрішньому циліндрі розміщена топка, подача повітря, в яку відбувається через телескопічний розподільник. У міру прогоряння палива зверху вниз розподільник повітря опускається, зберігаючи оптимальні умови горіння.

  У котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить у поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котелах. Найбільш економічні умови для згоряння дров або вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогоряння палива опускається все нижче, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються до димаря. Таким чином, котел Стропува оптимально та максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.

  Всі оригінальні котли STROPUVA мають порошкове покриття корпусу жовтого кольори.

   

  Робочий цикл котла Stropuva

   

  Нижче представлений графік залежності тривалості роботи котла Стропува на дров від температури горіння в порівнянні зі звичайними дров'яними котлами інших виробників.

  З графіка видно, що температура горіння котла Stropuva після розпалу близька до оптимальної, тоді як звичайні котли на дровах після розпалу та подолання оптимальної температури горіння починають виробляти надлишкове тепло. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  ― Самовивоз 
  ― Доставка кур'єром 
  ― /p>

  ― МістЕКСПРЕС
  ― НОВА ПОШТА 
  >

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  400 кв. м
  Країна
  Литва
  Виробник
  Stropuva
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  40 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  91%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  5 років
 • Відгуки покупців
  Котлом полностью доволен! С нынешними ценами на газ это хорошая альтернатива.
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг