Котел дров'яний Ідмар УКС (Idmar UKS) 13 кВт Код Idmar UKS 13 кВт

 • 28.700Грн
 • Опис

   Ідмар Україна.

  Про виробника:

   став 2002 рік. З того часу минуло 13 років – 13 років становлення, колосальної праці та затвердження своїх позицій на вітчизняному ринку як потужного виробника з високим науково-технічним потенціалом. І тому економічні, інноваційні, максимально безпечні твердопаливні котли цієї марки сьогодні користуються великим попитом. Така популярність певною мірою зумовлена ​​широким асортиментом агрегатів.

  Твердопаливні котели серії -size: 9.0pt; font-family: Arial; black;

   працюючих на всіх видах твердого палива. Корпус котла ізольований мінватою (базальтовий утеплювач) товщиною 40 мм, що дозволяє звести тепловтрати котла до мінімуму.

   

   Доставка

   

   Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  ― Самовивоз 
  ― Доставка кур'єром 
  ― Ін-Тайм p>

  ― МістЕКСПРЕС
  ― НОВА ПОШТА 
  ― УкрПошта

 • Відгуки покупців
  Дуже задоволений придбанням, повністю виправдовує свою ціну. Раджу, навіть не сумнівайтесь.
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг