• Опис
   

  Піролізний твердопаливний котел Про-М 35 кВт

  Піролізні котли на ринку опалювального обладнання на сьогодні перестали бути новинкою для населення. Те, що вони значно дорожчі за твердопаливні, не дивно, оскільки час їх роботи на одному завантаженні в кілька разів перевищує час функціонування вугільних і дров'яних котлів. Чи немає нічого важливішого для користувачів, ніж час роботи опалювального пристрою? Навряд чи когось приваблює перспектива прокинутися від холоду серед ночі і, стукаючи зубами, попрямувати в котельню, щоб накидати ще дров? Завдяки чому піролізні котели здатні працювати на єдиній закладці палива більше доби? Період їх роботи на одному завантаженні може обчислюватися в широкому діапазоні, залежно від більшості факторів, а саме: температура у приміщенні, температура на вулиці, рівень утеплення житлового будинку, вологість та обраний тип палива, а також від правильності створення проекту та встановлення опалювальної системи . Але, незважаючи ні на що, піролізні котли набагато ефективніші за традиційні.

   

   Відео огляд: "Принцип роботи піролізного котла Про-М"


  Чому краще вибирати піролізний котел?

  По-перше, під час згоряння дров не можна досягти такої високої температури, як у процесі згоряння газу, отриманого з них.

  По-друге, щоб підтримувати горіння газу потрібно менше вторинного повітря, ніж для спалювання дров, відповідно, температура горіння буде більшою, а разом з нею і ефективність.
  По-третє, процедурою спалювання піролізного газу простіше управляти, таким чином, функціонування газогенераторного котла автоматизовано також як рідкопаливний або газовий. В основі цього обладнання лежить технологія піролізного спалювання палива. Його сутність полягає в тому, що під впливом підвищеної температури та в умовах нестачі кисню деревина починає розкладатися на твердий залишок та летку – піролізний газ. Піроліз відбувається при температурі від 270 – 700 градусів. Цей процес є екзотермічним, іншими словами, він характеризується виділенням тепла, завдяки чому підвищується підсушування та прогрів палива в котлі.
  Надалі змішання кисню з піролізним газом при значній температурі призводить до згоряння останнього, який застосовується з метою отримання теплової енергії. Піролізний газ активно взаємодіє з вуглецем, за рахунок чого на виході з котла димові гази майже не включають шкідливих домішок, вважаючись більшою мірою сумішшю водяної пари і вуглекислого газу. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівіз
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Відгуки покупців
  Замовила котел про-м Отримала посилку від Вас, все влаштувало. Дякуємо
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг