• Опис
   

  Піролізний твердопаливний котел Про-М 50 кВт

  Піролізні котли на ринку опалювального обладнання на сьогодні перестали бути новинкою для населення. Те, що вони значно дорожчі за твердопаливні, не дивно, оскільки час їх роботи на одному завантаженні в кілька разів перевищує час функціонування вугільних і дров'яних котлів. Чи немає нічого важливішого для користувачів, ніж час роботи опалювального пристрою? Навряд чи когось приваблює перспектива прокинутися від холоду серед ночі і, стукаючи зубами, попрямувати в котельню, щоб накидати ще дров? Завдяки чому піролізні котели здатні працювати на єдиній закладці палива більше доби? Період їх роботи на одному завантаженні може обчислюватися в широкому діапазоні, залежно від більшості факторів, а саме: температура у приміщенні, температура на вулиці, рівень утеплення житлового будинку, вологість та обраний тип палива, а також від правильності створення проекту та встановлення опалювальної системи . Але, незважаючи ні на що, піролізні котли набагато ефективніші за традиційні.

   

   Відео огляд: "Принцип роботи піролізного котла Про-М"


  Чому краще вибирати піролізний котел?

  По-перше, під час згоряння дров не можна досягти такої високої температури, як у процесі згоряння газу, отриманого з них.

  По-друге, щоб підтримувати горіння газу потрібно менше вторинного повітря, ніж для спалювання дров, відповідно, температура горіння буде більшою, а разом з нею і ефективність.
  По-третє, процедурою спалювання піролізного газу простіше управляти, таким чином, функціонування газогенераторного котла автоматизовано також як рідкопаливний або газовий. В основі цього обладнання лежить технологія піролізного спалювання палива. Його сутність полягає в тому, що під впливом підвищеної температури та в умовах нестачі кисню деревина починає розкладатися на твердий залишок та летку – піролізний газ. Піроліз відбувається при температурі від 270 – 700 градусів. Цей процес є екзотермічним, іншими словами, він характеризується виділенням тепла, завдяки чому підвищується підсушування та прогрів палива в котлі.
  Надалі змішання кисню з піролізним газом при значній температурі призводить до згоряння останнього, який застосовується з метою отримання теплової енергії. Піролізний газ активно взаємодіє з вуглецем, за рахунок чого на виході з котла димові гази майже не включають шкідливих домішок, вважаючись більшою мірою сумішшю водяної пари і вуглекислого газу. Численні дослідження показали, що двоокис вуглецю викидатиметься в довкілля до трьох разів менше, ніж від звичайного дров'яного і, тим більше, вугільного котла.
  Процедура піролізного горіння відрізняється формуванням незначної кількості золи та сажі, саме тому це обладнання вкрай рідко вимагає очищення.

    

  Характеристики твердопаливного піролізного котла Про-М

   

  Показник

  Од. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівіз
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Відгуки покупців
  відмінний магазин, замовив, віддзвонили, домовилися, через тиждень доставили +5, (я не рекламщик, а звичайний клієнт)
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг