Шахтні казани Антрацит
Шахтні котли Антрацит - один із різновидів твердопаливних теплогенераторів. Це енергонезалежні та високоефективні агрегати з примусовим або природним рухом газоповітряного середовища. Перевага котлів шахтного типу Антрацит Звичайно, можна зробити в селі традиційну цегляну піч і насолоджуватися таким джерелом тепла. Однак конструкція печі не дуже практична, а витрата палива не зовсім раціональна. Перепади температур у різних частинах будинку та навіть у приміщенні не дозволяють створити найкращий мікроклімат. У цьому випадку найкращим вирішенням проблеми стане шахтний котел із тривалим горінням.
Твердопаливний котел Антрацит має такі основні переваги:
- Універсальність, працездатність на різних видах палива, зокрема на рідинах для дооснащення.
- Високий ККД, продуктивність та автономність котла без додаткового завантаження палива до доби.
- Продумана конструкція для легкого обслуговування.
- Надійність та безпека.
Принцип роботи шахтних котлів Антрацит
Процес нагрівання відбувається двома способами: безпосереднє спалювання природного палива та спалювання сумішей піролізних газів, що утворюються через нестачу повітря. Деякі види палива тліють, виділяючи смолу та сажу. Крім того, газ проходить через вугілля, наповнене горючими компонентами, і стає горючою газовою сумішшю. Це котел шахтного типу з нижнім спалюванням. Процес допалювання здійснюється на глибині 20,0 см нижче топкової порожнини. Коли нижнє паливо згоряє, верхнє паливо залишається у запасі тепла. Димовий газ збирається на висоті приблизно 30,0 см над паливом.
Основний обсяг первинного повітря опускається нижче колосникових грат і прямує в камеру допалу піролізу. Він вловлює димовий газ вище за рівень згоряння.
Шахта розділена камерою з невеликою порожниною внизу. Полум'я витягується з першої камери в наступну камеру за рахунок тяги, де горючий газ повністю згоряє і проходить через конвекційний теплообмінник. /p>
Як вибрати твердопаливний котел Антрацит?
Перша та основна рекомендація - вибирати котел Холмова Антрацит, враховуючи переваги використовуваного виду палива, але в довгостроковій перспективі.
>Якщо вибрати опалювальний прилад, що підходить за потужністю, укомплектувати трубопровід і розмістити накопичувач тепла, то котел прямого нагріву надійно прослужить вам довгі роки.
При виборі котла тривалого горіння потрібно враховувати наступні моменти:
- Потужність сталевого котла ТТ береться виходячи з потреби у теплі приватного будинку, а коефіцієнт запасу міцності становить лише 1,2. Якщо для подачі гарячої води потрібно додаткове нагрівання води, придбайте пристрій із запасом потужності 1,5.
- Чим більша потужність котла тривалого горіння, тим більша камера згоряння та час горіння.
- Найкраще розміщувати твердопаливні котли разом з бойлерами непрямого нагріву, оскільки це не забезпечить необхідну витрату.
- Вибирайте модель твердопаливного котла з максимальним робочим тиском 3 бар. Дешеві обігрівачі з тонкого металу витримують тиск лише 1-2 бар.
- Зверніть увагу на джерело електронного блоку керування. Уникайте використання китайських контролерів, при виборі бюджетної моделі можна знайти дешевші обігрівачі та надійніші польські блоки.
До того ж не завжди має сенс купувати шахтний котел на твердому паливі з чавунним теплообмінником, який набагато дорожчий. За нормальних умов експлуатації сталь спокійно прослужить не менше 10 років. Чому варто купити шахтний котел Антрацит в teplomontag.com.ua? пропонує шахтні казани Антрацит за доступними цінами в Україні. Доставка здійснюється в найкоротший термін також у Дніпро та Київ.