Котел твердопаливний Альтеп KT-3E 25 кВт Код 306010023

 • 34.200Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 600 кв. м
Країна Україна
Виробник Альтеп
Вид палива Тверде
номінальна потужність 60 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 81%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 5 років
 • Опис

   

  Твердопаливні котли Альтеп

  ПРИЗНАЧЕННЯ 

  Твердопаливні котли моделі КТ-1Е є гідним альтернативним варіантом газового опалення . Твердопаливні котли КТ-1Е призначені для обігріву різних приміщень (житлових будинків та котеджів, громадських та промислових будівель тощо), оснащених системами центрального опалення. Оскільки це обладнання є універсальним, воно дозволяє спалювати весь спектр твердого палива (вугілля, дрова та деревні відходи, пелети, торф, брикети тощо). Котли на твердому паливі КТ 1Е можуть бути застосовані в системах закритого та відкритого типу з природною циркуляцією теплоносія або примусовою.

  ПРИНЦИП ДІЇ КОТЛА

  Модельний рад котлів КТ-1E виробляється потужністю від 12 до 45 кВт та відповідає всім критеріям енергетично-екологічних стандартів. Процесами роботи котла управляє мікропроцесор, регулюючи кількість повітря, що подається в камеру згоряння в залежності від поточної температури теплоносія. Також є можливість підключення до електроніки та циркуляційного насоса, що впливає на економію електроенергії. У разі відсутності подачі електроенергії котел зможе працювати в режимі традиційного твердопаливника. Для цього необхідно відкрити дверцята для забору повітря природним шляхом.

  У котлі застосовується верхній спосіб спалювання палива, що сприяє більш плавному та довгого виділення теплової енергії. Дане обладнання відрізняється дуже великою камерою топки, яка забезпечує комфорт і отримання завантаження значно більшою, ніж в інших котлах того ж типу. Між камерою згоряння та зольником знаходиться водяні колосникові грати, виготовлені з атестованих товстостінних труб, що значно збільшує термін служби обладнання та полегшує процеси обслуговування та чищення.

  У верхній частині теплообмінника твердопаливного котла знаходяться конвекційні канали, виконані в формі полиць. Така форма перешкоджає утворенню конденсату всередині котла, що суттєво продовжує мінімальний експлуатаційний період та підвищує рівень коефіцієнта корисної дії. Також це рішення безпосередньо впливає і на тривалість горіння одного завантаження палива, оскільки збільшується площа теплообмінника.

  Для доступу до теплообмінника в передній частині котла тривалого горіння КТ- 1E знаходяться кілька люків та дверцят. Таким чином, процес обслуговування обладнання не займає великої кількості часу та зусиль. Щоб уникнути задимлення приміщення, кожна дверцята має шар термічного ущільнювача.

  Корпус твердопаливного котла оснащений високоякісною термічною ізоляцією, яка захищена металевим кожухом .

   

  Характеристики твердопаливного котла Альтеп

   

   

                            ? "18" /> Доставка:

   Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівоз 
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  600 кв. м
  Країна
  Україна
  Виробник
  Альтеп
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  60 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  81%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  5 років
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг