Твердопаливний котел Атмос DC 70 S 70 кВт Код 306010076

 • 82.152Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 700 кв. м
Країна Чехія
Виробник Атмос
Вид палива Тверде
номінальна потужність 70 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 82%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 3 роки
 • Опис

  Твердопаливні котли Атмос

  Котли на дровах газогенераторні" span style="font-family: Arial;"> призначені для спалювання деревини. Оснащені великим бункером для палива, витяжним вентилятором, контуром охолодження для захисту від перегріву, термостатом для димових газів. Це пояснюється тим, що топка котла повністю футерована (забезпечує максимальне спалювання деревини та мінімум викидів), а конструкція форсунки – модифікована зі спеціальними ежекторними соплами. За рахунок цього покращується процес піролізу та ефективність котла.
  Конструкція котлів 
  Атмос Генератор  сконструйована спеціально для спалювання деревини піролізним методом. Таким чином, забезпечується повне прогорання та високу ефективність, яка досягає до 90%. Високоміцний та довговічний теплообмінник виготовлений із сталевих листів вогнеміцної сталі товщиною від 3 до 8 мм. Вся топка викладена керамічними блоками. 
  Конструктивно котел складається з двох камер, які розміщені одна над одною. Верхня камера призначена для завантаження палива – деревини, а в нижній камері відбувається піролізне спалювання газів. Між камерами знаходиться сопло, призначене для газифікації деревини. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівоз 
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  700 кв. м
  Країна
  Чехія
  Виробник
  Атмос
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  70 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  82%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  3 роки
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг