Твердопаливний котел тривалого горіння Альтеп КТ-1Е-N 38 кВт Код 306010014

 • 66.600Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 300 кв. м
Країна Україна
Виробник Альтеп
Вид палива Тверде
номінальна потужність 38 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 83%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 5 років
 • Опис

   

  Твердопаливні котли Альтеп

  ПРИЗНАЧЕННЯ 

  Твердопаливні котли моделі КТ-1Е є гідним альтернативним варіантом газового опалення . Твердопаливні котли КТ-1Е призначені для обігріву різних приміщень (житлових будинків та котеджів, громадських та промислових будівель тощо), оснащених системами центрального опалення. Оскільки це обладнання є універсальним, воно дозволяє спалювати весь спектр твердого палива (вугілля, дрова та деревні відходи, пелети, торф, брикети тощо). Котли на твердому паливі КТ 1Е можуть бути застосовані в системах закритого та відкритого типу з природною циркуляцією теплоносія або примусовою.

  ПРИНЦИП ДІЇ КОТЛА

  Модельний рад котлів КТ-1E виробляється потужністю від 12 до 45 кВт та відповідає всім критеріям енергетично-екологічних стандартів. Процесами роботи котла управляє мікропроцесор, регулюючи кількість повітря, що подається в камеру згоряння в залежності від поточної температури теплоносія. Також є можливість підключення до електроніки та циркуляційного насоса, що впливає на економію електроенергії. У разі відсутності подачі електроенергії котел зможе працювати в режимі традиційного твердопаливника. Для цього необхідно відкрити дверцята для забору повітря природним шляхом.

  У котлі застосовується верхній спосіб спалювання палива, що сприяє більш плавному та довгого виділення теплової енергії. Дане обладнання відрізняється дуже великою камерою топки, яка забезпечує комфорт і отримання завантаження значно більшою, ніж в інших котлах того ж типу. Між камерою згоряння та зольником знаходиться водяні колосникові грати, виготовлені з атестованих товстостінних труб, що значно збільшує термін служби обладнання та полегшує процеси обслуговування та чищення.

  У верхній частині теплообмінника твердопаливного котла знаходяться конвекційні канали, виконані в формі полиць. Така форма перешкоджає утворенню конденсату всередині котла, що суттєво продовжує мінімальний експлуатаційний період та підвищує рівень коефіцієнта корисної дії. Також це рішення безпосередньо впливає і на тривалість горіння одного завантаження палива, оскільки збільшується площа теплообмінника.

  Для доступу до теплообмінника в передній частині котла тривалого горіння КТ- 1E знаходяться кілька люків та дверцят. Таким чином, процес обслуговування обладнання не займає великої кількості часу та зусиль. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівоз 
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  300 кв. м
  Країна
  Україна
  Виробник
  Альтеп
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  38 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  83%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  5 років
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг