Твердопаливний котел тривалого горіння Альтеп КТ-2Е-N 33 кВт Код 306010019

 • 38.900Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 300 кв. м
Країна Україна
Виробник Альтеп
Вид палива Тверде
номінальна потужність 33 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 83%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 5 років
 • Опис
   

  Твердопаливні котли Альтеп

   

  Твердопаливні котли тривалого горіння Альтеп - це високоякісні котли Українського виробництва, що працюють на основі унікальної схеми горіння. Для опалення приміщень котлами Альтеп можуть бути використані такі види твердого палива як дрова, деревні відходи, торф, торф'яні брикети, брилки тирси і звичайно ж вугілля. На одному завантаженні дров котли Альтеп працюють до 15 годин, на завантаженні вугілля до 1-2 діб. Твердопаливні котли тривалого горіння Альтеп призначені для опалення приміщень з гідравлічною циркуляційною системою опалення (як відкритих без циркуляційного насоса опалювальної рідини, так і закритих – із застосуванням циркуляційного насоса опалювальної рідини). Котли Альтеп протягом багатьох років зарекомендували себе, як високонадійні, високоефективні та дуже прості в обслуговуванні та ремонті. І що важливо – метод горіння котлів Альтеп, дозволяє Вам у будь-який момент безпроблемно дозавантажити тверде паливо в топку, що горить.

  Твердопаливні котли тривалого горіння Альтеп виробляються з жаростійкої котельної сталі. Використання жаростійкої котельні замість чавуну пов'язане з тим, що в процесі проектування котла та його виробництва, теплообмінники проходять зварювальну обробку під певними кутами і в певній кількості. У результаті підвищується коефіцієнт корисної дії котла, що неможливо в котлах із чавунними теплообмінниками. Твердопаливні котли тривалого горіння Альтеп мають кілька моделей залежно від кількості та місця розташування теплообмінників, через які відбувається нагрівання опалювальної рідини. У різних моделей котлів Альтеп КТ розрізняються коефіцієнт корисної дії та габаритні розміри. Існують такі моделі котлів Альтеп: Альтеп КТ 1Е, Альтеп КТ 2Е, Альтеп КТ3Е.

   

   Відео огляд: "Твердопаливний котел Altep"

   

  ПРИЗНАЧЕННЯ 

  ПРИНЦИП ДІЇ КОТЛА

   

  Характеристики твердопаливного котла Альтеп

   

   

   

            9 = 1/5 366" alt="" width="30" height="18" /> Доставка:

   Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівіз 
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  300 кв. м
  Країна
  Україна
  Виробник
  Альтеп
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  33 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  83%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  5 років
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг