Твердопаливний котел тривалого горіння Stropuva S 7 кВт дров'яний Код 33107

 • 33.265Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 60 кв. м
Країна Україна
Виробник Stropuva
Вид палива Тверде
номінальна потужність 7 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 91%
Гарантійний термін 60 міс
 • Опис

   

   

  Котел на твердому паливо горіння верхнього. Котли на твердому паливі STROPUVA забезпечують тривалість горіння на одній закладці - до 30 годин, брикетів - до 2 діб, вугілля - до 5 діб. Ми вказуємо тривалість горіння «до», хоча є чимало об'єктів, де вона ще вища. У будь-якому випадку Вам не потрібно часто заходити в котельню. Ми говоримо з упевненістю, т.к. маємо за плечима вже другий десяток років експлуатації наших котлів у різних кліматичних умовах у 20 країнах світу.

   

   Відео огляд: "Котел тривалого горіння Stropuva"

   

  Особливість конструкції котла тривалого горіння Stropuva

  Конструктивно котел тривалого горіння Стропува складається з двох сталевих циліндрів ― один усередині іншого, між якими знаходиться вода, що нагрівається. У внутрішньому циліндрі розміщена топка, подача повітря, в яку відбувається через телескопічний розподільник. У міру прогоряння палива зверху вниз розподільник повітря опускається, зберігаючи оптимальні умови горіння.

  У котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить у поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котелах. Найбільш економічні умови для згоряння дров або вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогоряння палива опускається все нижче, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються до димаря. Таким чином, котел Стропува оптимально та максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.

  Всі оригінальні котли STROPUVA мають порошкове покриття корпусу жовтого кольори.

  Робочий цикл котла Stropuva

   

  Нижче представлений графік залежності тривалості роботи котла Стропува на дров від температури горіння в порівнянні зі звичайними дров'яними котлами інших виробників.

  З графіка видно, що температура горіння котла Stropuva після розпалу близька до оптимальної, тоді як звичайні котли на дровах після розпалу та подолання оптимальної температури горіння починають виробляти надлишкове тепло. Вологість палива, що рекомендується, до 30 % *.

   

   

   

   Доставка

   

   Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  ― Самовивоз 
  ― Доставка кур'єром 
  ― /p>

  ― МістЕКСПРЕС
  ― НОВА ПОШТА 
  >

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  60 кв. м
  Країна
  Україна
  Виробник
  Stropuva
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  7 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  91%
  Гарантійний термін
  60 міс
 • Відгуки покупців
  Котлом пользуемся три месяца, пока все устраивает. Доставили на следующий день после заказа,экономный по сравнению с предыдущим колонкой.
  Мы остались довольны.
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг