Твердопаливний котел тривалого горіння Wichlacz KW-GSN 500 кВт (Україна) Код 3341082

 • 881.787Грн
Тип Одноконтурні
Площа обігріву 5000 кв. м
Країна Україна
Виробник Wichlacz
Вид палива Тверде
номінальна потужність 500 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Коефіцієнт корисної дії 89%
Види твердого палива Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
Гарантійний термін 5 років
 • Опис

   

  Твердопаливний котел тривалого горіння Wichlacz

   

  ККД  котла ― 89%, на відміну від інших (близько 80%). Гарантія виробника надається на 2 роки. Загроза аварій протягом року залишається на рівні 0,5%. Листова сталь найвищої якості спеціально виготовлена ​​для справжньої продукції. Стіни корпусу котла - цілісні сталеві елементи без паяння. Така технологія (тобто відсутність щілин та прорізів) значно збільшує міцність та довговічність роботи котла. Центральна частина корпусу виготовлена ​​із сталі, товщиною 6 мм, зовнішня частина корпусу спереду та ззаду 6 мм, зовнішня частина корпусу з двох сторін 6 мм.

  Основна перевага такої системи - робота протягом 2 днів, постійна підтримка температури завдяки об'ємній камері згоряння. Об'єм камери згоряння збільшено на 100%. Це дає змогу регулювати процес горіння протягом доби без додавання нових партій палива. Перший цикл починається повним завантаженням палива в камеру і закінчується збиранням попелу. Одноразове завантаження сировини достатньо на дві доби. Тому котел не потребує постійного спостереження користувача протягом 48 годин. Друга перевага – повільне горіння. Енергетична цінність сировини використовується ефективно завдяки правильному напрямку потоку повітря на паливо, що горить.

   

  Удосконалена система подачі повітря

   

  Ця система діє за допомогою примусової подачі повітря синхронного дії з електрорегулюванням:

   

  -

   

  Система надходження та циркуляції повітря діє синхронно з регуляторами проникнення повітря в котел. Завдяки цьому можливе регулювання повітряного потоку залежно від бажання користувача.

  Направлений рух повітря камері забезпечує повне згоряння різного палива .

  На початку розпалювання використовується 80% системи дозування надходження повітря в котел. Протягом приблизно 20 хв. котел досягає заданої температури.

   

  Характеристики твердопаливного котла тривалого горіння 

   

   

   

   

   Доставка

   

   Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  ― Самовивоз 
  ― Доставка кур'єром 
  ― /p>

  ― МістЕКСПРЕС
  ― НОВА ПОШТА 
  >

 • Характеристики
  Тип
  Одноконтурні
  Площа обігріву
  5000 кв. м
  Країна
  Україна
  Виробник
  Wichlacz
  Вид палива
  Тверде
  номінальна потужність
  500 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Коефіцієнт корисної дії
  89%
  Види твердого палива
  Антрацит, Соломо, Брикети, Пелети, Тріска, Вугілля, Дрова
  Гарантійний термін
  5 років
 • Відгуки покупців
  Хотілося б висловити подяку компанії за якість обслуговуючи! Менеджер зі знанням справи проконсультував по приобретаемому котла, допоміг визначитися з товаром. Приємні ціни та сервіс! Спасибо большое за то, що вдалося індивідуально узгодити умови доставки!
  Качество котла на высоком уровне,Экономный отличный котел
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг