Твердопаливний котел КОТ 30 кВт. Термін горіння до 2 діб! Код 367130

 • 35.500Грн
Виробник ВІТ
номінальна потужність 30 квт
Спосіб встановлення Підлоговий
Тип пристрою Тривалого горіння
Коефіцієнт корисної дії 85.0
Матеріал теплообмінника Сталь
Мінімальна температура димових газів 50.0
Максимальна температура відпрацьованих газів 95.0
Гарантійний термін 36
 • Опис

   

  Твердопаливний котел КОТ 30 кВт

   

  Універсальний опалювальний котел КОТ-30

  Котли оснащені сталевим триходовим теплообмінником великої площі теплообміну, а це дає можливість видати ККД не менше 73% реальної ефективності. Головною особливістю котлів є наявність вторинної камери допалювання пічного (піролізного) газу, що, додатково, до основної ефективності котла дає можливість збільшити ККД котла на 8-11%, а при якісному паливі на 15%.

  Управління температурою роботи котла здійснюєтьсятермомеханічним регулятором тяги, який навіть у разі відсутності електроенергії регулює температуру роботи котла. Казани розраховані як на гравітаційні (самотечні), так і на класичні системи (насосні системи опалення під тиском).

  Топочна камера котла оснащена рухомими каскадними колосниковими гратами, керування якими здійснюється важелем, що знаходиться на боковій стороні котла. Дверцята ущільнені по відношенню до тіла котла теплоізоляційним шнуром. Сам корпус котла зварений із листової сталі. Котел розділений перегородками на три частини:

 • a) Переднє відділення за торцевою стінкою котла утворює завантажувальну шахту з рухомими чавунними гратами.
 • b) Середню частину утворює камера згоряння, у верхній частині якої знаходиться шамотний камінь для покращення спалювання димових газів.
 • c) Заднє відділення котла утворює реверсивний газохід, в якому продукти згоряння проходять під нижню частину останньої перегородки і піднімаються в димовий патрубок.

2. Колосниковий механізм 11. Косий нерухомий колосник 3. Заслінка для розпалювання 12. Кожух 4. Заслінка для очищення 13. Фланець 5. Важіль механізму колосникових грат 14. Автоматичний регулятор потягу повітря для горіння 6. Висувна скринька для золи 15. Температура температури 0-120 °С 7. Завантажувальні двері 16. Ущільнення 8. Дверцята для очищення 17. Заглушка 1 1/2" 9. Дверцята зольника 18. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

Спосіб доставки:

-Самовівоз 
-Доставка кур'єром 
-Доставка поштою 
-Транспортна компанія 
-НОВА ПОШТА 
-УкрПошта

 • Характеристики
  Виробник
  ВІТ
  номінальна потужність
  30 квт
  Спосіб встановлення
  Підлоговий
  Тип пристрою
  Тривалого горіння
  Коефіцієнт корисної дії
  85.0
  Матеріал теплообмінника
  Сталь
  Мінімальна температура димових газів
  50.0
  Максимальна температура відпрацьованих газів
  95.0
  Гарантійний термін
  36
 • Відгуки покупців
  Спасибі за швидку роботу !!!!! молодці.
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг