• Опис

  Бюджетний котел kraft серія А

  Бюджетний котел серії А – це універсальний котел, який працює на будь-якому виді палива (тверде паливо). Основне призначення цього котла полягає в опаленні невеликих будинків (та інших приміщень) площею до 180 кв. Він може керуватися як механічним регулятором тяги, так і можлива комплектація електронним керуванням.

  Особливість моделі серії А в тому, що при невеликій ширині цей котел легко впишеться в інтер'єр, де не передбачено місце для встановлення габаритного обладнання. Для того, щоб не з'їдати місце по сторонах від котла, підключення механічного регулятора передбачено зверху (на верхній площині). Вентилятор також може бути підключений як збоку (праворуч або ліворуч), так і передньо, у нижні двері котла. Якщо ви вирішили купити твердопаливний котел з автоматикою, то для підключення вентилятора в комплекті поставляється адаптер, який захистить вентилятор від пилу та тріски, які можуть падати на нього зверху.

  Димохід виведений горизонтально назад і має шибер для регулювання тяги, необхідної для правильної роботи котла.

  Товщина котлової сталі топки та теплообмінника 5 мм забезпечує працездатність котла протягом 12-15 років.

  Колосники, що застосовуються в даній моделі, виготовлені з товстого чавуну, що дозволяє безпечно використовувати як паливо висококалорійне вугілля.

  Оскільки у котла великі завантажувальні двері, це дає можливість завантажувати поліна великого діаметра. Для тих, хто топить котел вугіллям, завантажувальні двері виконані під нахилом. Це зроблено для того, щоб вугілля було зручно засипати. Топка великого об'єму дозволить горіти одній закладцідрів протягом5-6 годин. Навугілля ж ця модель зможе працювати протягом 10-12 годин.

  Завдяки зручному доступу до теплообмінника та великому діаметру його ходів, котел чиститься дуже легко, і це не займає багато часу. Надсилання замовлень здійснюється в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.

  Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.

  Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.

  Спосіб доставки:

  -Самовівоз 
  -Доставка кур'єром 
  -Доставка поштою 
  -Транспортна компанія 
  -НОВА ПОШТА 
  -УкрПошта

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг