Разом дешевше

Твердопаливний котел Zubr Praktik 12 кВт

25.500Грн
30.000Грн
30.000Грн
Ви заощаджуєте 0Грн
 • Опис

  Лінійки твердопаливних котлів Зубр Praktik виготовлені з жаростійкої сталі товщиною 5 мм. Казани призначені для опалення побутових приміщень площею від 90-240 кв.м. та виробляються у потужностях – 12, 16, 20, 24 кВт. Кожна потужність відведена для опалення відповідної площі та відрізняється розмірами. Детальніше можна ознайомитися з габаритами в характеристиці. Класичні котли тривалого горіння серії Praktik цінують за лаконічні розміри, бічний тип завантаження та ефективність допалювання димових газів. Додатковий збір тепла проводиться за рахунок конструкції конвекційних каналів у вигляді лабіринту.

  Корпус даної серії (3 мм) з мінеральною ватою (30 мм), він дозволяє уникнути тепловтрат. Вода залишається дуже довгою. Відповідно ресурсів (палива) ви витрачатимете на підігрів теплоносія менше.

  Дуже зручно, що встановити турбіну для нагнітання повітря можна встановити як праворуч, так і зліва. Для цього в нижній частині бічних стінок є місце для підключення вентилятора наддуву. Або ж можна встановити вентилятор у нижні дверцята, попереду

  Особливості конструкції:

  1. Верхня камера  – для чищення теплообмінника.
  2. Середня камера  – для завантаження палива.
  3. Нижня камера  – для розпалювання та чищення від золи. Там є доступ до колосників та зольної скриньки.
  4. Теплообмінник пластинчастий горизонтальний. Конвекційний газохід у вигляді лабіринту з горизонтальними водяними полицями, їх всього дві і омиваються водою (теплоносієм), що циркулює у водяній сорочці котла, тим самим підвищуючи ККД котла.
  5. ККД досягає 85%. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров – приблизно 8-9 годин, а на вугіллі – 12 годин.
  6. Регулювання температури в системі можна контролювати за допомогою установки регулятора тяги з ланцюжком. Встановлюєте потрібну температуру, як правило, 60 градусів і вона сама відкриватиме заслінку піддувала. Або можна встановити електроніку для автоматичного контролю температури, при цьому скоротити споживання палива на 10-15%.
  7. Конструкція теплообмінника дуже грамотна та продумана. Котел по периметру корпусу має водяну сорочку.
  8. Заслінка шибера на виході димаря допоможе правильно налаштувати котел, його можна зафіксувати в потрібному положенні для покращення тяги. Він має фіксатори положення.
  9. Чавунні колосники - на них згоряє паливо, з-під них надходить повітря для процесу горіння, виконані у вигляді змінної чавунної колосникової решітки.
  10. Зольний ящик для зручного видалення золи знаходиться в нижньому відсіку і входить до комплекту поставки.
  11. В якості палива для котла підходять: дрова, деревні відходи, кам'яне вугілля, тирса та торф'яні брикети, торф.
  12. Змінні дверцята можуть бути як з лівими петлями, так і правими. І клієнт сам може їх перекидати ліворуч, як йому буде зручно в подальшій експлуатації.
  13. Регульовані ніжки. Можна виставити за рівнем підлог


  Комплектація:

  • Зольний ящик.
  • Комплект для чищення (скребок для чищення та совок для видалення золи).
  • Колосники чавунні.
  • Електронний термометр.
  • Інструкція з експлуатації та гарантійний талон.


  Додаткова комплектація:

  • Регулятор тяги або автоматика, залежно від того, як плануєте топити.


  Також повну характеристику по кожній потужності котла можна побачити в табличці та ознайомитись. Котел поставляється із заводу у стандартній комплектації.

  Замовляйте зараз зі знижкою та безкоштовною доставкою на вашу адресу.


 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг